Prace remontowe - Dolsk 11.10.2013r.

altW piątek 11 października 2013r. przy sprzyjającej jesiennej pogodzie na elewacji dolskiej remizy zamontowano napis: „OSP DOLSK 998/112”. Było to zwieńczeniem prowadzonych od zeszłego roku prac związanych z odświeżeniem elewacji budynku.

Przy tej okazji warto również wspomnieć, iż prace wykończeniowe prowadzone są w jednym z garaży, którego nie objął zeszłoroczny remont, a także na świetlicy. Druhowie postanowili wykonać także remont blacharsko lakierniczy motopompy oraz wózka na którym jest ona przewożona. Motopompa zwana potocznie przez druhów „mamuśką” została pozyskana w ramach współpracy partnerskiej od holenderskiej gminy Peize w 1992r. i używana jest po dzień dzisiejszy przy pompowaniu bardzo dużych ilości wody, ze względu na swoje wysokie parametry wydajnościowe. Wkrótce więcej info z postępów w pracach.