11-03-2019 r. Wersja do wydruku  

Koncert „Wędrowne Gitary”

 

 

 

 

 

 

9 marca 2019 r. z okazji Dnia Kobiet w sali widowiskowej w Dolsku odbył się koncert zespołu „Wędrowne Gitary”. Panie już w progu zostały przywitane i obdarowane kwiatami przez Panów Romualda Nawrota - Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Dolsk oraz Witolda Opielewicza Kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Koncert, który swoją obecnością uświetniła Pani Burmistrz Barbara Wierzbińska, zapadł w serca licznie zgromadzonej widowni.

 

Publiczność wysłuchała takich przebojów jak: „Tam gdzie woda i las”, „Tak bardzo się starałem”, „Nie zadzieraj nosa” „10 w Skali Beauforta” „Dozwolone od lat 18” czy „Anna Maria”. Mirosław Suliga zaśpiewał również piosenki „On tak ładnie kradnie” oraz „Co każdy chłopiec wiedzieć powinien”, których autorem słów jest Agnieszka Osiecka.

 

Goście podczas występów śpiewali razem z artystami, a utwór „Ten dla mnie dla ciebie” wykonali kołysząc się w takt muzyki.

 

Skład zespołu: Mirosław Suliga - założyciel, wokal, gitara akustyczna i elektryczna, Jarosław Chudziński - wokal, gitara akustyczna i elektryczna, Dariusz Jedut - wokal, gitara basowa, Grzegorz Wnęk - wokal, perkusja.

 

Organizatorzy: Biblioteka Miasta i Gminy Dolsk, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku.

 

 

<<< ZOBACZ WIĘCEJ  www.biblioteka.dolsk.pl >>>

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.